בלב שלם - הרצאת אונליין מכל הלב

כל מה שצריך לדעת כדי לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם!

למי ההרצאה מתאימה?

שליטה

להורים שחוששים לשלם ליועצת שינה שתבנה להם תכנית שהם לא יתחברו אליה והם רוצים לעשות זאת באופן אישי תחת השליטה שלהם ובצורה המתאימה להם ולילדיהם.

פתרונות

להורים לקטנטנים בגילאים 4 חודשים עד שנתיים שחווים אתגרים סביב השינה כגון הרדמות ארוכות, חלונות ערות ליליים, יקיצות מרובות בלילה, סדר יום ושגרה לא מאוזנים ועוד…

ידע

להורים שרוצים להבין וללמוד את "מאחורי הקלעים" של השינה של ילדיהם. מהם המנגנונים המשפיעים על השינה ואיך ניתן לתמוך בהם? מהם הצרכים המתחרים בשינה ואיך ניתן לתת מענה מדויק לפני שהולכים לישון? איך סדר היום של ילדיכם צריך להיראות ועוד…

מה מיוחד בהרצאה הזו?

אם יש משהו שאני אוהבת לשמוע בסוף ההרצאה זה : "לא פגשנו תוכן כזה בשום מקום. זה מוזר שלא מדברים על זה ומתמקדים רק בהרדמה עצמה במקומות אחרים.."

אני אתחיל מהסוף: האם פגשתם ביועצת שינה שתומכת בהנקה מלאה, לא דוחפת להפרדה הנקה משינה לאמא שלא מעוניינת בכך, מציעה לינה משותפת כדרך להקל על המשפחה ולא בעד הירדמות עצמאית אלא אם ילד חותר לשם לבד? אז זו אני.

בהרצאה תלמדו המון על הגוף של הילדים שלכם, איתו למעשה אנחנו "עובדים" , אני אחבר אתכם לאינטואיציה הטבעית שלכם ותבינו בדיוק מה אתם כנראה עושים שתורם לשיבוש השינה או ההרדמות של ילדיכם ומה המענה הנכון והמתאים עבורם. ההרצאה עמוסה בתוכן ולכן חשוב להגיע עם יכולת לספוג, ללמוד, ויחד אדריך אתכם איך אתם מיישמים את הדברים כבר למחרת בבוקר!

מה יקרה אחרי ההרצאה?

אתם תקבלו הקלטה למשך ארבעה ימים במידה ותרצו לחזור על החומר כדי שהפתרונות לשיבושים בשגרה והרציונאל שעומד מאחורי כל תחום השינה של ילדיכם יהיה בידכם. בנוסף, אתם מקבלים קובץ pdf שתומך ביישום שלכם בבית ואני אציג לכם אותו בסוף ההרצאה ואסביר לכם איך לעבוד איתו. בנוסף, אני מצרפת אתכם לקבוצת whatsapp לשאילת שאלות ותמיכה כללית ויש גם מענה משאר ההורים שעוברים את אותו הדבר כמוכם! 

אתם תיישמו את הדברים ותשמשו בעוגנים שאתן לכם ולאט לאט תתחילו לראות את הקסם קורה : ההרדמות מתקצרות, אתם מבינים בדיוק איפה שגיתם עד היום, כמות ההתעוררויות פוחתת, אם יש שיבוש בשגרה (אירוע, ארוחת ערב וכו') יש בידיכם את המענה המתאים ואתם חשים פחות מבוהלים כי אתם יודעים למה לצפות ואיך להתנהל, השגרה שלכם ושל ילדיכם תתאזן, אתם תכירו אותו מבפנים ותדעו איך לפעול מתוקף ההבנה הרחבה של מה עובר עליו כרגע ועוד..

תשובות לשאלות שלך

לאיזה גילאים ההרצאה מתאימה?

4 חודשים ועד שנתיים

באיזה שעות ההרצאה?

20:30 בערב למשך שעתיים עד שעתיים וחצי

האם יש מצגת? תוכן קריא?

בטח! אני אעזור לכם להיות עירניים מספיק 🙂

האם יש זמן לשאלות?

ברור! בשביל זה אני כאן.

האם יש הקלטה?

כן, היא תהיה זמינה לכם למשך ארבעה ימים עם סיסמא פרטית.

במה החוברת תורמת?

היא מלווה אתכם שלב אחר שלב ביישום בבית. בגלל שההרצאה מלאה בידע, והכל ניתן לכם בבת אחת, הרגשתי צורך לבנות לכם חוברת שתיתן לכם תחושה שאתם נמצאים בליווי. זה יעזור לכם לדייק, לעקוב ולשים לב לניואנסים שאולי פספסתם בדרך.

האם יש אינפורמציה על שינוי שיטת הרדמה ושילוב מרדים נוסף?

אני מציעה את האופציה לעלות לזום 20 דקות לפני כדי לתת הדרכה קצרה למי שמעוניין בכך כי זה לא תמיד רלוונטי לכולם. אני לא גובה תשלום נוסף על ההדרכה הקצרה הזו, זה באהבה ממני.

מה המטרה של קבוצת ה-whatsapp?

הקבוצה נפתחת כדי שנכיר קצת לפני, אשלח לכם מדריכים קצרים לפני ההרצאה ואת הלינק להרצאה. לאחר ההרצאה אציע לכם להצטרף לקבוצה גדולה יותר שסיימו את ההרצאה וניתן לשאול בה שאלות על שינה והורות. אתם תהיו חלק מקהילה של "בלב שלם" ואשתדל לענות לכם על הכל ולסייע אך ללא התחייבות היות וזה לא ליווי צמוד. תוכלו לענות גם אחד לשני, תחלקו טיפים ועצות, תקבלו הזדהות ואמפתיה משאר חברי הקבוצה ויהיה לכם בית ללב בכל הנוגע להורות!

ההשקעה שלך לשיפור השינה בביתכם

אני יודעת שלא פשוט לשלם סכומים של 1,000 ש"ח ויותר על שבועיים שלושה של ליווי עם תכנית עבודה שלא בהכרח תרגישו שלמים איתה ו"לזרוק את הכסף לפח".

 עם זאת, אתם מתוסכלים ורוצים לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם!

 כדי ללמוד את הילד שלכם מבפנים, לקבל ידע, הבנה רחבה, כלים פרקטיים ליישום ממחר בבוקר, טיפים, מענה לשאלות, תמיכה ב-whatsapp וחוברת שתלווה אתכם לאורך כל הדרך

תצטרכו להשקיע 500 280 ש"ח בלבד

נעים להכיר

 

אני סתיו קורן וקנין, יועצת שינה ומדריכת הורים בגישה ההיקשרותית.  גישה שמתרגמת את תחושות הבטן ההוריות שלי למילים ומדע, היגיון ורגש. ההורות לדביר וליעד טרפה לי את כל הקלפים באמצע החיים, כך שמצאתי את עצמי מתפטרת ממשרה יציבה בארגון עולמי כמהנדסת כימית ויוצאת למסע חדש עם החלטת לב חזקה וקול פנימי שלא ויתר לי…

כאמא בפעם הראשונה לילד רגיש מאוד נתקלתי בקשיים רבים בדרך ולא ידעתי מה לעשות. פניתי  למטפלים שלא הצליחו לחדור לליבו של הילד שלי ולא הגענו לתוצאות בשום טיפול, נשות חינוך שלא הבינו אותו כך שההסתגלויות היו קשות ומייגעות, ובין היתר כשהוא היה תינוק קטנטן בן 5 חודשים פניתי לעזרה סביב השינה שלו ונכווינו בתהליך מלא דמעות ורגשות אשם.
הרגשתי אבודה, לא היו לי ידע או כלים להתנהל, הייתי בהריון שני והרגשתי שמשימת ההורות גדולה עליי כאמא ל-1, אז איך אסתדר עם שניים? הרגשתי שתחושות הבטן שלי לא פועלות וחוויתי כישלון עצום.
חיפשתי פתרונות בחוץ עד שהגעתי "הביתה", לגישה ההיקשרותית.

בואי נקבע