בלב שלם

מכל הלב

חבילת אונליין

כל מה שצריך לדעת על שנת קטנטנים כדי לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם.

החבילה הזו מתאימה לכם אם אתם הורים...

שרוצים את השליטה אצלכם בידיים

הידע אצלכם בידיים ואתם אלו שמחליטים איך ומתי ליישם

שמחפשים פתרונות לאתגרי השינה

נפרק את השינה של הילדים שלכם ונלמד למה כל אתגר עולה ומה המענה המדויק עבורו

שרוצים ללמוד את הילד שלהם מבפנים

אתם תקבו גישה ישירה אל "מאחורי הקלעים" של שנת תינוקות ופעוטות

מה מיוחד בחבילה הזו?

"בלב שלם" היא המענה המדויק לשיפור השינה למי שרוצה להרגיש ולעבור תהליך אישי במחיר נוח לכל כיס.

אתם תגלו שאפשר לשפר שינה ללא אימוני שינה, שלא חייבים להפריד הנקה משינה, שלא צריך להעביר תינוק/פעוט לחדר משלו ואין שום צורך בהירדמות עצמאית מאולצת.

 הילדים שלכם רוצים לישון, המוח חותר לשם כי יש לו המון עבודה לעשות בזמן השינה. לא צריך ללמד ילד לישון כי היכולת הזו טבועה בו עוד מהרחם וזו לא מיומנות נרכשת.

כל מה שצריך ללמוד ולהבין הוא מה מפריע לילד שלכם לישון/להירדם , מהם הצרכים המתחרים בשינה שעלולים להשפיע על ילדיכם, מה משפיע על בקרת השינה של ילדיכם ואיך ניתן לתמוך במנגנונים אלו כדי לממש את הפוטנציאל האישי והספציפי שלו לישון טוב יותר.

את כל הידע, הכלים והדיוקים אתם מקבלים בהדרכה אחת !

השינוי שמחכה לכם לאחר ההדרכה :

קבוצת whatsapp סגורה

אתם תכנסו לקבוצה סגורה ייעודית לחבילת "בלב שלם". בקבוצה תקבלו מענה ותמיכה שלי לשאלות ודיוקים לאחר ההדרכה במשך 10 ימים.

חוברת קורס להדפסה

הכנתי עבורכם חוברת בת 40 עמודים עם כל התזכורות והדגשים לדרך החדשה כדי שתזכרו את כל מה שחשוב באמת כדי לעשות שינוי אמיתי.

הקלטה עם סיסמא אישית

יום לאחר ההדרכה תקבלו הקלטה עם סיסמא אישית. ההקלטה תהיה פתוחה למשך שבוע ותוכלו לצפות בה כמה פעמים שתרצו.

מענה אישי לשאלות שלכם

ההדרכה ומפגש הזום שלנו הוא חי, נושם, אישי ואינטימי. אני מזמינה אתכם לשאול את כל השאלות שעולות לכם ולקבל מענה אישי שלי.

כניסה לקהילת "בלב שלם"

אציע לכם את האופציה להיות חלק מקבוצת "בלב שלם" שבה אני עונה על שאלות בנושאי שינה והורת בגישה ההיקשרותית.

מיני הדרכה נוספת במתנה

ניתן לעלות עשרים דקות לפני הזום להדרכה בחינם על שינוי שיטת הרדמה ושילוב מרדים נוסף דרך המשקפיים ההיקשרותיות.

שאלות שוודאי רציתם לשאול אותי

ההמלצה שלי : ארבעה חודשים ועד שנתיים. ניתן גם להשתתף אם יש לכם תינוק בן שלושה חודשים ופחות מכך, תקבלו ידע וכלים להתנהלות בהמשך ותוכלו לעשות את הדברים נכון כבר מההתחלה.

משתנה, ההרצאה מתקיימת גם בשעות הבוקר וגם בשעות הערב.

נתחיל מהבנה רחבה של שנת תינוקות ופעוטות, מה נכון לצפות ומהו מיתוס מוחלט. ננרמל הרבה אתגרים ואז נצלול פנימה לליבה של ההדרכה: מנגנונים שמשפיעים על בקרת השינה, איך לתמוך בהם ולעבוד איתם בצורה נכונה, מהם הצרכים המתחרים בשינה ואיפה רוב ההורים 'מפספסים', איך בונים שגרה מסודרת שמתאימה לילד שלנו, התנהלות עם שיבושים בשגרה ועוד.

בגלל שהפגישה מלאה בידע, והכל ניתן לכם בבת אחת, הרגשתי צורך לבנות לכם חוברת שתישאר איתכם לתמיד ותיתן תזכורות ודגשים חשובים. כשתקראו את החוברת תרגישו שאנחנו יחד בתהליך ליווי. 

אני מציעה את האופציה לעלות לזום 20 דקות לפני כדי לתת הדרכה קצרה למי שמעוניין בכך כי זה לא תמיד רלוונטי לכולם. אני לא גובה תשלום נוסף על ההדרכה הקצרה הזו, זה באהבה ממני.

השאלה שחוזרת על עצמה הכי הרבה 🙂 . אין לי "שיטה" קשיחה ותבניתית. מתוקף ההבנה שילדים צריכים את השינה ורוצים לישון, אני יודעת שאם הם קמים או מתקשים להירדם זה בגלל שאין להם את התנאים לכך או שהורים לא מזהים את הצרכים שלא נענו (וזה לגמרי לגיטימי). לכן העבודה היא מול ההורה, לחבר אותו לילד שלו, לחבר אותו לאינטואיציה שלו, ללמד אותו מה משפיע על בקרת השינה, מהם הצרכים המתחרים בשינה, איך ילד אמור להגיע להרדמה ואיך להתנהל עם שיבושים בשגרה. אנחנו לא רובוטיים ואנחנו צריכים לפתח גמישות מסוימת והבנה שיש ימים שהדברים לא יתנהלו לפי השגרה האופטימלית, וזה בסדר גמור, רק חשוב שנדע למה לצפות ואיך להתכונן בהתאם.

המטרה שלי שתלמדו את הילדים שלכם, שתקראו אותם, שתרגישו שאתם אוחזים בהגה. מבחינתי הרדמה מיטיבה היא הרדמה בנוכחות הורה בכל דרך שנוחה לו (הנקה, ידיים, ליטוף, חיבוק – מה שעובד לכם. העיקר שתהיו שם קרוב קרוב) שאורכה עשר דקות – רבע שעה. מבחינת התעוררויות, אני לא מבטיחה לילה שלם. הסיבה היא שתינוק יקום לאכול או לשתות אם הוא רעב/צמא וייתכן שהוא לא בשל לחבר את כל מחזורי השינה במשך 12 שעות. ייתכן שהוא יצטרך אחת לכמה מחזורים סיוע, בהתאם להתפתחות שלו והגיל כמובן. ייתכן שיהיו 2 התעוררויות בלילה וייתכן ש-3. בתחילת הלילה אני לא מצפה להתעוררויות אלא יותר בחלקו השני ששם לרוב יש דרישה לאוכל וסיוע בחיבור מחזורי שינה. 

כן, ההקלטה זמינה למשך ארבעה ימים לצפייה עם סיסמא פרטית.

בטח! כל הרעיון הוא שיש המון אישי בחבילה הזו. זה לא קורס דיגיטלי, זה חבילה נושמת וחיה עם דינמיקה בינינו. לאחר הזום יש תמיכה בוואטסאפ לשאלות ודיוקים בימים שאחרי ההדרכה ולאחר מכן תצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של קהילת "בלב שלם". אני מביאה מענה לשאלות בנושא הורות ושינה בגישה ההיקשרותית וגם הורים אחרים מייצעים ומשתפים. קהילה מחבקת וחמה שמהווה בית להורות היקשרותית.

ההשקעה שלך לשיפור השינה בביתכם

אני יודעת שלא פשוט לשלם סכומים של 1,000 ש"ח ויותר על שבועיים או שלושה של ליווי עם תכנית עבודה שלא בהכרח תרגישו שלמים איתה ו"לזרוק את הכסף לפח".

 עם זאת, אתם מתוסכלים ורוצים לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם. 

חבילת "בלב שלם" מביאה את המענה המדויק לאתגרים סביב השינה במחיר נוח שמשלב ידע ותוכן עם יחס ומענה אישי, כמו בליווי או שיחת ייעוץ אישית.

 כדי שנצא לדרך יחד וניפגש על המסך, כדי ללמוד את הילד שלכם מבפנים, לקבל ידע, הבנה רחבה, כלים פרקטיים ליישום ממחר בבוקר, טיפים, מענה לשאלות אישיות שלכם, לתמיכה וליווי ב-whatsapp וחוברת שתלווה אתכם לאורך כל הדרך  

המועד הבא טרם נפתח הישארו מעודכנים.

ההשקעה שלכם בתהליך היא 520 330 ש"ח בלבד!

נעים להכיר

אני סתיו קורן וקנין, יועצת שינה ומדריכת הורים בגישה ההיקשרותית.  גישה שמתרגמת את תחושות הבטן ההוריות שלי למילים ומדע, היגיון ורגש. ההורות לדביר וליעד טרפה לי את כל הקלפים באמצע החיים, כך שמצאתי את עצמי מתפטרת ממשרה יציבה בארגון מוכר כמהנדסת כימיה ויוצאת למסע חדש עם החלטת לב חזקה וקול פנימי שלא ויתר לי…

כאמא בפעם הראשונה לילד רגיש מאוד נתקלתי בקשיים רבים בדרך ולא ידעתי מה לעשות.  כשהוא היה תינוק קטנטן בן 5 חודשים פניתי לעזרה סביב השינה שלו ונכווינו בתהליך מלא דמעות ורגשות אשם. הרגשתי אבודה, לא היו לי ידע או כלים להתנהל.
 הרגשתי שתחושות הבטן שלי לא פועלות וחוויתי כישלון עצום.
חיפשתי פתרונות בחוץ עד שהגעתי "הביתה", לגישה ההיקשרותית.
2K9A4760

יש לכם שאלות נוספות?