בלב שלם

מכל הלב

הדרכה דיגיטלית

כל מה שצריך לדעת על שנת קטנטנים כדי לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם.

ההדרכה הזו מתאימה לכם אם אתם הורים...

שרוצים את השליטה אצלכם בידיים

הידע אצלכם בידיים ואתם אלו שמחליטים איך ומתי ליישם

שמחפשים פתרונות לאתגרי השינה

נפרק את השינה של הילדים שלכם ונלמד למה כל אתגר עולה ומה המענה המדויק עבורו

שרוצים ללמוד את הילד שלהם מבפנים

אתם תקבו גישה ישירה אל "מאחורי הקלעים" של שנת תינוקות ופעוטות

מה מיוחד בהדרכה הזו?

"בלב שלם" היא המענה המדויק לשיפור השינה למי שרוצה להכיר את הילד שלו מבפנים, להבין מדוע עולים אתגרים סביב השינה ואיך לפתור אותם מהמקום הנכון (ללא אימוני שינה).

אתם תגלו שאפשר לשפר שינה ללא אימוני שינה, שלא חייבים להפריד הנקה משינה, שלא צריך להעביר תינוק/פעוט לחדר משלו ואין שום צורך בהירדמות עצמאית מאולצת.

 הילדים שלכם רוצים לישון, המוח חותר לשם כי יש לו המון עבודה לעשות בזמן השינה. לא צריך ללמד ילד לישון כי היכולת הזו טבועה בו עוד מהרחם וזו לא מיומנות נרכשת.

כל מה שצריך ללמוד ולהבין הוא מה מפריע לילד שלכם לישון/להירדם , מהם הצרכים המתחרים בשינה שעלולים להשפיע על ילדיכם, מה משפיע על בקרת השינה של ילדיכם ואיך ניתן לתמוך במנגנונים אלו כדי לממש את הפוטנציאל האישי והספציפי שלו לישון טוב יותר.

את כל הידע, הכלים והדיוקים אתם מקבלים בהדרכה אחת !

השינוי שמחכה לכם לאחר ההדרכה :

התכנים פתוחים לשנה שלמה

הקורס זמין לכם לצפייה בכל זמן שנוח לכם והתכנים פתוחים למשך שנה שלמה!

חוברת קורס להדפסה

הכנתי עבורכם חוברת בת 45 עמודים עם כל התזכורות והדגשים לדרך החדשה כדי שתזכרו את כל מה שחשוב באמת כדי לעשות שינוי אמיתי.

דוגמאות וכלים פרקטיים

במהלך ההדרכות וגם בחוברת אני מספרת על דוגמאות פרקטיות מייעוצים וליוויים שעשיתי להורים באופן פרטני. אתם תבינו איפה אתם "מפספסים" ולמה זה השפיע על השינה של הילד שלכם ומה ניתן לעשות כדי למנוע זאת.

אתם תתחברו לילד שלכם

אחד הדברים הכי מרגשים שאני שומעת לאחר הרצאות של "בלב שלם" הוא שהורה מרגיש שהוא מבין יותר לעומק את הילד שלו ומחובר אליו ולצרכים שלו. אין מתנה גדולה מזו עבור הורה וילד.

בונוס מתנה ממני

מיני הדרכה מתנה על שינוי שיטת הרדמה ושילוב מרדים נוסף בסוף הקורס.

תהיו יועצי השינה של ילדיכם

החוברת כוללת הסבר מפורט של בניית שגרה חדשה המותאמת לילדיכם החל ממעקב יומי ותיעוד ועד תכנון כל יום לפרטי פרטים. לצד הדגשים וטיפים שצירפתי לכם, תוכלו ליצור לילד שלכם תנאים חדשים שיעזרו לו לישון בקלות ובביטחון עם נוכחות שלכם והרבה רוגע ושלווה.

שאלות שוודאי רציתם לשאול אותי

ההמלצה שלי : ארבעה חודשים ועד שנתיים. ניתן גם להשתתף אם יש לכם תינוק בן שלושה חודשים ופחות מכך, תקבלו ידע וכלים להתנהלות בהמשך ותוכלו לעשות את הדברים נכון כבר מההתחלה.

ברגע הרכישה תקבלו מייל עם פרטי גישה ותוכלו להנות מהדרכה בת 10 פרקים שכולה תוכן עמוק, סקירה מלאה של השינה ולב.

נתחיל מהבנה רחבה של שנת תינוקות ופעוטות, מה נכון לצפות ומהו מיתוס מוחלט. ננרמל הרבה אתגרים ואז נצלול פנימה לליבה של ההדרכה: מנגנונים שמשפיעים על בקרת השינה, איך לתמוך בהם ולעבוד איתם בצורה נכונה, מהם הצרכים המתחרים בשינה ואיפה רוב ההורים 'מפספסים', איך בונים שגרה מסודרת שמתאימה לילד שלנו, התנהלות עם שיבושים בשגרה ועוד.

בגלל שההדרכה מלאה בידע, ולפעמים הורים מתקשים לייצר את הסדר פרקטית, הרגשתי צורך לבנות לכם חוברת שתישאר איתכם לתמיד ותיתן תזכורות ודגשים חשובים. כשתקראו את החוברת תרגישו שאנחנו יחד בתהליך ליווי. 

בונוס מתנה ממני : הדרכה על שינוי שיטת הרדמה לתינוקות ושילוב מרדים נוסף.

השאלה שחוזרת על עצמה הכי הרבה 🙂 . אין לי "שיטה" קשיחה ותבניתית. מתוקף ההבנה שילדים צריכים את השינה ורוצים לישון, אני יודעת שאם הם קמים או מתקשים להירדם זה בגלל שאין להם את התנאים לכך או שהורים לא מזהים את הצרכים שלא נענו (וזה לגמרי לגיטימי). לכן העבודה היא מול ההורה, לחבר אותו לילד שלו, לחבר אותו לאינטואיציה שלו, ללמד אותו מה משפיע על בקרת השינה, מהם הצרכים המתחרים בשינה, איך ילד אמור להגיע להרדמה ואיך להתנהל עם שיבושים בשגרה. אנחנו לא רובוטיים ואנחנו צריכים לפתח גמישות מסוימת והבנה שיש ימים שהדברים לא יתנהלו לפי השגרה האופטימלית, וזה בסדר גמור, רק חשוב שנדע למה לצפות ואיך להתכונן בהתאם.

המטרה שלי שתלמדו את הילדים שלכם, שתקראו אותם, שתרגישו שאתם אוחזים בהגה. מבחינתי הרדמה מיטיבה היא הרדמה בנוכחות הורה בכל דרך שנוחה לו (הנקה, ידיים, ליטוף, חיבוק – מה שעובד לכם. העיקר שתהיו שם קרוב קרוב) שאורכה עשר דקות – רבע שעה. מבחינת התעוררויות, אני לא מבטיחה לילה שלם. הסיבה היא שתינוק יקום לאכול או לשתות אם הוא רעב/צמא וייתכן שהוא לא בשל לחבר את כל מחזורי השינה במשך 12 שעות. ייתכן שהוא יצטרך אחת לכמה מחזורים סיוע, בהתאם להתפתחות שלו והגיל כמובן. ייתכן שיהיו 2 התעוררויות בלילה וייתכן ש-3. בתחילת הלילה אני לא מצפה להתעוררויות אלא יותר בחלקו השני ששם לרוב יש דרישה לאוכל וסיוע בחיבור מחזורי שינה. 

ההשקעה שלך לשיפור השינה בביתכם

אני יודעת שלא פשוט לשלם סכומים של 1,000 ש"ח ויותר על שבועיים או שלושה של ליווי עם תכנית עבודה שלא בהכרח תרגישו שלמים איתה ו"לזרוק את הכסף לפח".

 עם זאת, אתם מתוסכלים ורוצים לשפר את השינה של ילדיכם ושלכם. 

הדרכת "בלב שלם" בת 10 הפרקים מביאה את המענה המדויק לאתגרים סביב השינה במחיר נוח שיאפשר לכם לצאת לדרך חדשה אל עבר הפתרון.

 כדי ללמוד את הילד שלכם מבפנים, לקבל ידע, הבנה רחבה, כלים פרקטיים ליישום ממחר בבוקר, טיפים וחוברת שתלווה אתכם לאורך כל הדרך  

ההשקעה שלכם בתהליך היא 250 ש"ח בלבד!

נעים להכיר

אני סתיו קורן וקנין, יועצת שינה ומדריכת הורים בגישה ההיקשרותית.  גישה שמתרגמת את תחושות הבטן ההוריות שלי למילים ומדע, היגיון ורגש. ההורות לדביר וליעד טרפה לי את כל הקלפים באמצע החיים, כך שמצאתי את עצמי מתפטרת ממשרה יציבה בארגון מוכר כמהנדסת כימיה ויוצאת למסע חדש עם החלטת לב חזקה וקול פנימי שלא ויתר לי…

כאמא בפעם הראשונה לילד רגיש מאוד נתקלתי בקשיים רבים בדרך ולא ידעתי מה לעשות.  כשהוא היה תינוק קטנטן בן 5 חודשים פניתי לעזרה סביב השינה שלו ונכווינו בתהליך מלא דמעות ורגשות אשם. הרגשתי אבודה, לא היו לי ידע או כלים להתנהל.
 הרגשתי שתחושות הבטן שלי לא פועלות וחוויתי כישלון עצום.
חיפשתי פתרונות בחוץ עד שהגעתי "הביתה", לגישה ההיקשרותית.
2K9A4760

יש לכם שאלות נוספות?